Головна

ПРОМИСЛОВІ ПІДЛОГИ від «А» до «Я»

Компанія «БУДОСНОВА ЛТД» на сьогоднішній день є одними з лідерів по виробництву високоміцних промислових підлог і по комплектації промислових об'єктів професійним обладнанням та матеріалами.
Той, хто працює з бетоном, знає, що з ним не експериментують.
Ми пропонуємо Вам перевірені рішення, наш досвід і знання, підтверджені довірою світових компаній:Masalta, Bartell Morrison Inc., Multiquip Inc., S.N. Extruflex S.A.S. , представниками яких ми є в Україні.
Використовуючи кращі технології, найсучасніші матеріали, ми гарантуємо якість, професійні консультації досвідчених фахівців, постійну технічну підтримку та сервісне обслуговування.

Все це підтверджує попит на нашу продукцію і вибір на нашу користь провідних будівельних компаній.

Нашими фахівцями були виготовлені десятки тисяч квадратних метрів бетонних та полімерних промислових підлогових покриттів. Ми займаємося як влаштуванням підлогових покриттів, так і реалізуємо все, що необхідно для виробництва зносостійких довговічних промислових покриттів:

  • зміцнюючі цементні суміші,
  • ущільнювальні просочення,
  • ремонтні суміші,
  • витратні матеріали,
  • обладнання для виготовлення бетонних підлог,
  • вібротрамбовочное обладнання та багато іншого.

Основні напрямки діяльності ТОВ «Будоснова ЛТД»

 

реалізація матеріалів для виготовлення промислових підлог

реалізація матеріалів для виготовлення промислових підлог

реалізація професійного будівельного обладнання src=

реалізація професійного будівельного обладнання

виготовлення промислових бетонних та полімерних покриттів

виготовлення промислових бетонних та полімерних покриттів

комплектация и продажа   ПВХ-завес и дверей

комплектація і продаж
ПВХ-завіс та дверей

Завдяки заслуженому іміджу надійного партнера Будоснова ЛТД отримала право бути представником на Україні таких всесвітньо відомих компаній як:

PANBEX (Чехія)  chechia-logo
Транснаціональна група дочірніх компаній. Займається науковим дослідженням, виробництвом і реалізацією спеціальних будівельних матеріалів (Вся продукція має сертифікат якості ISO 9001:2001). Корпорація займає лідируючі позиції на ринку Західної Європи.

Masalta (Китай)china-logo   Компанія Masalta masalta-logoє китайським виробником широкого спектру обладнання та комплектуючих для будівельної промисловості. До основної продукції компанії належить обладнання для ущільнення бетонної суміші , віброрейки , затирочні машини , Нарізувачі швів , бетономішалки та освітлювальні щогли . За останні роки компанія Masalta пройшла через етапи швидкого зростання та розширення. У 1996 році компанія почала виробляти фрези для фрезерувальних машин. У 1999 році вони почали виробництво віброплит , а в 2005 році з конвеєра зійшли перші вібротрамбовки . У 2008 році відбувся вихід на світовий ринок одновальцовий і двовальцові віброкатків

Bartell Morrison Inc. (Канада)  canada-logo
Компанія Bartell в 1959 році вперше почала розробляти і виробляти бетонозаглажівающее обладнання, і з тих пір заслужено займає лідируючі позиції на світовому ринку. Представляє найширший асортимент обладнання для виготовлення фінішних бетонних підлог. Bartell Morrison Inc. - Це машини для загладжування бетону, віброрейки, фрезерувальні машини, і багато іншого.

RPM/Belgium (Бельгія)  belgium-logo
Дочірнє підприємство американської корпорації RPM, Inc. Виробляє матеріали для наливних підлог, гідроізоляційні мембрани, високоміцні покриття для стін, фасадів, покрівель (ISO 9001:2001).

Extruflex (Франція)  france-logo
Західноєвропейський концерн, що спеціалізується на виробництві ПВХ-стрічок і листів, які використовуються для виготовлення промислових енергозберігаючих завіс, дверей і воріт.

 

Кваліфікація співробітників компанії відповідає найвищим вимогам. Менеджери компанії і технічні фахівці підвищують кваліфікацію на семінарах і тренінгах , робочі кадри проходять стажування .
Щоб мати повне і об'єктивне уявлення про ситуацію на ринку і про нові технології в будівництві , провідні фахівці компанії відвідують не лише українські , а й міжнародні будівельні виставки. Серед них найбільша будівельна виставка Європи « BAUMA » (м. Мюнхен , Німеччина ) і всесвітньо відома виставка « The World of Concrete » (США). На великих міжнародних виставках завжди представлені компанії , дистриб'ютором яких на Україні є наше підприємство.

Ми на виставці Будівництво та Архітектура в Києві

Ми на виставці Будівництво та Архітектура
в Києві

Виставляємо техніку. На передньому плані двороторна затиральна машина

Виставляємо техніку. На передньому плані двороторна затиральна машина

 

Компанія Будоснова ЛТД також бере участь у виставках. Зокрема, Ви можете відвідати наш стенд на найбільшій українській виставці «Будівництво та архітектура» у м.Києві

Ми на виставці Будівництво та Архітектура в Києві

Ми на виставці
Будівництво та Архітектура в Києві

IMG_3534

Участь у виставці
Представники компанії Будоснова